fbpx

▷ Animatorka Olga Wierzbicka

Animator zabaw dla dzieci Sulechów – niech każde urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane!

Dla każdego dziecka przyjęcie urodzinowe jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dostaje życzenia, prezenty, odwiedzają je koledzy i koleżanki ze szkoły lub przedszkola. Najważniejsze jest wtedy to, aby wszyscy doskonale się bawili i mieli o czym opowiadać po powrocie domu.
Podobnie jest zresztą w przypadku wszystkich innych imprez. Maluchy nimi żyją i w momencie, kiedy przyjęcie okazuje się nieudane, są bardzo zawiedzione. Aby temu zapobiec, by impreza była atrakcyjna i zapadła w pamięć, jej organizator musi więc wykazać się ogromną pomysłowością oraz kreatywnością. Zwłaszcza, że mówimy tutaj właśnie o dzieciach…

Dzięki animatorowi Twoje przyjęcie będzie najlepsze

Wiadomo, że w takiej sytuacji każdy malec chce wypaść doskonale i pragnie, aby jego przyjęcie zostało zapamiętane jak najlepiej. Do dziecka, którego rodzice organizują najciekawsze imprezy, przyjaciele zawsze wracają z przyjemnością. Rodzice natomiast nie zawsze mają wystarczająco długą chwilę, aby się o to właściwie zatroszczyć. Nie ma w tym też nic dziwnego, gdyż obecnie jesteśmy tak zabiegani, że czasochłonne planowanie hucznego dziecięcego przyjęcia może nie być czymś na miarę naszych możliwości.
Dlatego też w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś takiego, jak animator dziecięcy Sulechów. Pozwoli to rodzicom na znalezienie chwili wytchnienia oraz da pewność, że organizacją przyjęcia ich pociechy zajmie się profesjonalista i podczas urodzin z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Poza tym urodziny dla dzieci Sulechów mogą zamienić się w doskonałe wspomnienia w przyszłości. Sami doskonale wiemy, jak długo wspomina się przyjemne wydarzenia z dzieciństwa.

Tak, animator dla dzieci Sulechów to zawód!

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad profesjonalizmem animatora dziecięcych imprez, spieszę z odpowiedzią, iż posiadam odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży animatorskiej i wciąż się doskonalę. Wzięłam udział w wielu szkoleniach związanych z animacją dla dzieci, organizacją oraz prowadzeniem imprez, malowaniem twarzy, modelowaniem balonów i tworzeniem balonowych dekoracji. Mam też za sobą warsztaty Porozumienia bez Przemocy, co daje Państwu gwarancję, iż Wasze dziecko będzie mieć kontakt z osobą, która posiada doskonałe umiejętności kontaktu z dziećmi oraz potrafi wczuć się wczuć w ich potrzeby.

Wyłącznie współpraca z taką osobą pozwala na organizację przyjęcia, na których maluchy będą świetnie się bawić. Ktoś, kto nie posiada doświadczenia w organizacji tego typu imprez nie będzie w stanie w stu procentach spożytkować energii dzieciaków i wykorzystać jej potencjału wyłącznie w tak pozytywnym celu, jakim jest świetna zabawa.

Mój zawód narodził się z pasji do pracy z dziećmi oraz zabaw z moją własną córeczką. W chwili, kiedy zaczęłam realizować się jako szczęśliwa mama zrozumiałam, że spędzanie czasu z dziećmi jest tym, co pragnę robić w życiu.
Uwielbiam zabawy z nimi, nie mamy żadnego problemu w komunikacji. Można powiedzieć, że w towarzystwie maluchów sama staję się dzieckiem. Każde kolejne zrealizowane przyjęcie i uśmiechnięte buzie roztańczonych dzieciaków utwierdzają mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu.

Dlatego też organizacja imprez dziecięcych stała się pasją mojego życia i pragnę realizować ją na terenie województwa lubuskiego, nie tylko z Zielonej Górze, gdzie mieści się siedziba mojej firmy. Obsługuję Klientów z miast oddalonych od Zielonej Góry o około osiemdziesiąt kilometrów.

Działam jako animator dla dzieci na wesele Sulechów, animator na urodziny Sulechów, oprócz tego robię też dekoracje balonowe dla firm i instytucji na takie uroczystości, jak na przykład otwarcie firmy lub nowego punktu. Tworzę też piękne dekoracje weselne oraz do wszelkich sal zabaw, bez względu na rodzaj oraz rangę przedsięwzięcia.
Jeżeli marzą się Państwu girlandy lub bramy z balonów, a także łuki, rzeźby i słupy, trafiliście idealnie. Moje balonowe dzieła robią furrorę na imprezach. Jeszcze nikt nie przeszedł wobec nich obojętnie, jeżeli więc poszukują Państwo dekoracji w oryginalnych formach, nasze usługi będą idealnym rozwiązaniem.

Organizacja imprez dla dzieci Sulechów – najlepsi w województwie

Zbliżają się urodziny pociechy? Wspaniale, gdyż imprezy urodzinowe dla dzieci Sulechów to moja specjalność. Przyjęcia urodzinowe i nie tylko… Zorganizuję animacje dla dzieci na weselu, aby dorośli mieli czas dla siebie, zaaranżuję bal karnawałowy, bal przebierańców oraz każde rodzinne przyjęcie.
Nowoczesne wyposażenie, muzyka, która zachęci do tańca zarówno najmłodszych, jak i tych starszych, mnóstwo ciekawych zabaw dla dzieci, które nawet najbardziej nieśmiałych malców nakłonią do wspólnych szaleństw, malowanie twarzy i oczywiście najważniejsze – słodycze! Przecież nie ma zabawy bez waty cukrowej!

Animatorka dla dzieci Sulechów to gwarancja usług wykonanych na najwyższym poziomie oraz tego, że urodziny dziecka Sulechów będą najlepsze w jego życiu.

Imprezy dla dzieci Sulechów – usługi najwyższej jakości

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z mną, zapraszam do kontaktu. Porozmawiamy na temat Waszych oczekiwań oraz zainteresowań dziecka, aby przyjęcie zapewniło zarówno jemu, jak i jego gościom moc wrażeń oraz atrakcji.
Jeżeli zdarzyło Wam się mieć do czynienia z niekompetentnymi animatorami, których praca pozostawiała dużo do życzenia, jeśli Waszym dzieciom zdarzało się źle bawić podczas przyjęcia u znajomych lub nawet na ich własnym, nie ma sensu powielać tych błędów. Zamiast korzystać z usług osób, które zupełnie nie nadają się do tego, co robią lub powierzać organizację przyjęcia cioci lub koleżance, najlepiej zaufać profesjonalnej animatorce.

Porozmawiajmy o zainteresowaniach Państwa dziecka. Jeżeli jego ulubieńcami są Smerfy, możemy zorganizować imprezę tematyczną. Bez względu na to jak bardzo nietypowe są jego pomysły i pasje, profesjonalny animator stworzy z nich przyjęcie, na którym wszyscy będą bawić się jak nigdy dotąd. Malowanie buzi, puszczanie baniek, wspólne zabawy i konkursy, kręcenie balonów i wiele więcej.
Państwa pociecha może stać się piratem, księżniczką, czarodziejem lub ulubionym superbohaterem, a przyjaciele z jego przedszkola zapamiętają, że to właśnie u Was odbywają się najbardziej ekscytujące przyjęcia.

Animator na wesele Sulechów – profesjonalnie i zawsze na czas

Dzieci są niezwykle wymagające, pochłaniają całą naszą uwagę oraz energię, i podczas imprezy prowadzący nie ma żadnej taryfy ulgowej. Dlatego też przygotowując bal dla dzieci Sulechów pracuję w taki sposób, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Najpierw uzgadniam wszystko z Państwem i staram się spełnić wszystkie potrzeby oraz pomysły. Uzgadniamy termin wydarzenia lub dostarczenia dekoracji z balonów.
Następnie przedstawiam Państwu opracowaną przez siebie ofertę z propozycjami animacji, zabaw oraz bloków tematycznych zgodnych z Państwa oraz dzieci oczekiwaniami oraz ustalamy cenę.
Na miejscu imprezy zawsze zjawiam się wcześniej, aby w chwili rozpoczęcia zabawy wszystko było już gotowe i wszystkie części planowanego przyjęcia, gry oraz konkursy zaczynały się w odpowiednim czasie.

Poza świetną zabawą na dziecięcym przyjęciu animatorów czekają też trudniejsze sytuacje, kiedy to musimy wykazać się takimi cechami, jak asertywność i stanowczość.
Czasem nawet najgrzeczniejsze dziecko może odmówić posłuszeństwa, czy z jakiegoś powodu poczuć się urażone. Myślę, że każdy czytający to Rodzic doskonale wie, co mam na myśli i jednocześnie ma świadomość powagi takiej sytuacji oraz tego, jak wiele planów może zostać wtedy pokrzyżowanych.

Animator jako osoba odpowiedzialna w danej chwili za dziecko, a także ktoś obcy dla niego, musi wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami komunikacyjnymi, cierpliwością, otwartością, kreatywnością oraz dystansem do siebie i poczuciem humoru. Jednocześnie trzeba umieć po takiej „kryzysowej” sytuacji zachęcić dziecko do powrotu do zabawy.
Ponadto maluchy poza świetnymi kompanami do zabawy muszą wyczuwać w nas autorytet właśnie po to, aby móc nam zaufać. Muszą wierzyć, że proponowane im gry i zabawy to wyłącznie źródło radości, i nie muszą się niczego obawiać.

Praca z dziećmi i organizacja urodzin dla dziecka Sulechów nie jest łatwa, lecz ją kocham. Niejednokrotne wracałam do domu naprawdę zmęczona, ale też jednocześnie bardzo szczęśliwa i usatysfakcjonowana.
Oprócz tego, że dzieciaki wraz z rodzicami i wszystkimi starszymi uczestnikami imprez, świetnie się bawią (o czym zresztą najlepiej świadczą Państwa pozytywne opinie), w wielu przypadkach staram się łączyć rozrywkę z nauką. Często więc malcy dzięki wspólnym grom poznają świat i odkrywają nowe zagadnienia.

Zabawa z animatorem może nawet obudzić w dziecku ukryty talent lub pomóc mu odkryć nową pasję. możliwości jest nieskończenie wiele!

Najwygodniejsza opcja

Decydując się na zatrudnienie animatora, nie muszą Państwo martwić się o nic. Takie rzeczy jak oprawa muzyczna, wystrój, gry i zabawy, wszystko to spoczywa na mojej głowie, Państwu i dzieciom pozostaje świetna zabawa.
Mając do wyboru wykwalifikowaną osobę a znajomych, którzy niekoniecznie muszą mieć pojęcie o organizacji dziecięcych przyjęć, zawsze lepiej zdecydować się na profesjonalistę.

Dzięki Lilce jedyne, co pozostanie po imprezie, to przyjemne wspomnienia i chęć na więcej tego typu zabaw. Brak stresu o to, czy zdążymy przygotować wszystko na czas, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Nie muszą Państwo zastanawiać się nad dekoracjami i tym, jak powinny wyglądać, aby podobały się wszystkim dzieciom i zachęcały do wspólnej zabawy. Wszystko to spoczywa w rękach animatora, tak samo, jak zabawy z maluchami.
Nie każdy musi mieć rękę do dzieci, a rodzice po zapracowanym tygodniu niekoniecznie są w stanie wykrzesać z siebie tyle sił, by przez kilka godzin zabawiać dużą grupę dzieci. Dobrze mieć kogoś, kto zajmie się tym w profesjonalny sposób.

Poza imprezami prywatnymi, firma Lilka organizuje też duże imprezy, jak festyny, imprezy okolicznościowe – szkolne, przedszkolne i firmowe, a także animacje na takich uroczystościach, jak wesele, Komunia, rodzinne pikniki czy urodziny. Dlatego niezależnie od okazji warto skorzystać z moich usług.