fbpx

Faq

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań. Nieustannie dodaję do tej strony najczęściej zadawane pytanie, więc jeśli masz pytanie i nie widzisz odpowiedzi, nie wahaj się wysłać do mnie maila na adres olga@lilka.pl lub skorzystaj ze strony Kontakt

Ciężko mi zawrzeć tutaj wszystko, co oferuję, ponieważ są rzeczy, które powstają w odpowiedzi na potrzeby klienta. Są to na pewno:
wszelkiego rodzaju animacje dla dzieci na różnego rodzaju imprezach takich jak: urodziny, jubileusze, pikniki, festyny, Komunie Święte, wesela, chrzty, bale, Walentynki, Mikołajki, Halloween Andrzejki.
Przy tego typu imprezach w grę wchodzą m.in. gry i zabawy, malowanie twarzy, modelowanie balonów,  małe i duże bańki mydlane, zamykanie w bańce, prace manualne i kreatywne, zabawne konkurencje, imprezy tematyczne, tatuaże brokatowe.
Przy dekoracjach balonowych: figurki i rzeźby balonowe, bramy, łuki, wierze, słupy, girlandy, przystrajanie sali.

Działam na obszarze ok. 80km od Zielonej Góry. Jeśli nie masz pewności czy dojadę do Twojej miejscowości, skontaktuj się ze mną, a szybko udzielę Ci odpowiedzi. Przykładowe miasta:
Babimost, Buchałów, Bytom Odrzański, Cigacice, Czerwieńsk, Droszków, Drzonków, Głogów, Gubin, Kalsk, Kargowa,
Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Leśniów Wielki, Łagów, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowogród Bobrzański, Nowy Kisielin, Nowe Miasteczko, Płoty, Polkowice, Przylep, Przytok, Racula, Rybno, Skwierzyna, Sława, Stary Kisielin, Sulechów, Szprotawa, Świdnica, Świebodzin, Trzebiechów, Wilkanowo, Wolsztyn, Zabór, Zielona Góra, Żary, Żagań

Telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy, na messengerze, na Facebooku. Mogę do Ciebie również oddzwonić za darmo w ciągu 45 sekund. Odwiedź stronę Kontakt po szczegóły.

Zadzwoń do mnie, napisz maila, odezwij się na messengerze albo skorzystaj z formularza kontaktowego. Przysiądziemy nad Twoim „projektem”, aby porozmawiać o Twoich potrzebach, wizjach, terminie i wycenie. Staram się, żeby klient czuł zadowolenie przed i po wykonanej usłudze.

Czasami zdarza się nieoczekiwane i musisz anulować swoją imprezę czy zamówienie balonowe. Upewnij się, że zadzwonisz do mnie lub wyślesz do mnie maila. Po pierwsze, da mi to możliwość zwolnienia terminu dla innej osoby. Po drugie, zawsze możemy sprawdzić czy jest możliwa zmiana terminu.

W zależności od imprezy czy usługi większość osób rozpocznie planowanie z co najmniej 1-miesięcznym wyprzedzeniem. W przypadku wydarzeń na dużą skalę, typu wesele czy Komunia Święta, niektórzy rezerwują miejsce kilka miesięcy przed. Niektórzy kontaktują się na ostatnią chwilę i czasem trafią, że mam wolny termin.
Moja rada, planowanie i rezerwację najlepiej rozpocząć się tak wcześnie, jak to możliwe, żeby zaklepać sobie termin.

Niektóre z moich usług są standardowe, inne są wyceniane osobno. Aby dowiedzieć się, ile impreza będzie kosztować, skontaktuj się ze mną, aby porozmawiać i ustalić co Cię interesuje i na kiedy. Mogą ci bezpłatnie oszacować kwotę w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby.

Cena za usługę jest bardzo różna i zależy od kilku czynników, m.in. czego potrzebujesz, na kiedy to potrzebujesz, gdzie to potrzebujesz i czasem ile tego potrzebujesz. Zajrzyj to oferty, zobaczysz ceny za dane usługi.