fbpx

▷ Animatorka Olga Wierzbicka

Organizacja imprez dla dzieci

Sprawdź kilka sprawdzonych pomysłów na imprezę urodzinową dla dzieci dopasowanych do ich wieku. Urodziny mogą się odbywać w domu, na sali zabaw czy na dworze i możesz je prowadzić samemu lub też z profesjonalną animatorką, która o wszystko zadba.Animacje czy urodziny dla dzieci to bardzo ważna sprawa zwłaszcza dla dziecka. My, rodzice czy też opiekunowie chcemy, żeby nasze pociechy miały dobrą zabawę w jednym z najważniejszych dla nich dni w roku. Tylko często nie wiemy, nie mamy pomysłu co takiego zrobić, żeby ta impreza była niezapomniana i żeby dzieci się nie nudziły.

Impreza w domu

imprezy dla dzieci opinieUrodziny w domu są opcją, która pozwala uruchomić fantazję na różne ciekawe zabawy urodzinowe. Wszystko zależy od tego, jak duży masz dom i czy może masz dostęp do ogrodu. Na pewno dzieci mogą bawić się w chowanego, mogą bawić się przy muzyce, gdzie w grę wchodzi taniec i śpiew. Dzieci mogą bawić się dostępnymi zabawkami, a na dworze mogą biegać czy bawić się w ganianego. Można przygotować różne konkursy i zabawy typu kalambury albo „zgadnij kim jestem”, gdzie każde dziecko pokazuje, a reszta musi zgadywać. Ciekawym pomysłem, jeśli masz więcej miejsca, jest gra w brakujące krzesło. Ustawiasz w kółku o jedno krzesło mniej niż jest dzieci, które chodzą wokół krzeseł w rytm muzyki. Gdy muzyka cichnie, dzieci muszą jak najszybciej usiąść na krześle. Odpada to, które nie usiądzie. Wtedy jedno krzesło jest zabierane i zabawa toczy się dalej.

Urodziny na sali zabaw

Bardzo często rodzice wybierają salę zabaw jako miejsce urodzin dla dziecka. Dużo przestrzeni i dostępne różnego rodzaju atrakcje sprawiają, że rodzice mogą usiąść i porozmawiać ze sobą, a dzieci bawią się same po całej sali. Sala zabaw jest opcją bardzo wygodną, jednak sporo rodziców jest już nimi znudzonych, ze względu na powtarzalność z czego rodzi się potrzeba czegoś innego.

 

Urodziny z animatorką

Coraz popularniejsze staje się wynajęcie animatorki, która zabawi dzieci na urodzinach. Animator dysponuje własnym sprzętem nagłośnieniowy, różnymi grami i materiałami do gier i zabaw, sprzętem do puszczania baniek, farbkami do malowania twarzy i ciała, a także balonami, z których można zrobić różne cuda. Animator ma również w głowie różne scenariusze na imprezę, a także wiele zabaw i konkurencji, które umilą dzieciom czas. Wszystko to sprawia, że może dopasować się elastycznie do potrzeb dzieci.

Lilka.pl – animacje i urodziny dla dzieci, dekoracje balonowe.

Dodaj komentarz