fbpx

▷ Animatorka Olga Wierzbicka

Animatorka Krosno Odrzańskie

Animator dziecięcy Krosno Odrzańskie – dlaczego warto go wynająć?

Każdy z nas wielokrotnie uczestniczył w imprezach rodzinnych, na które były zaproszone również dzieci. Niejeden rodzic nawet sam organizował różnego rodzaju przyjęcia dla swoich pociech – urodziny, komunia, pikniki czy bale to często wyprawiane imprezy. Niekiedy nie mają Państwo pomysłów na to, w jaki sposób można poprowadzić takie uroczystości, dlatego najlepiej jest zdać się na profesjonalistkę w tej dziedzinie.

Jestem Olga i pracuję jako animator dziecięcy. Już od wielu lat organizuję przyjęcia okolicznościowe dla najmłodszych, zatem posiadam doświadczenie. Ta praca to moja pasja, ponieważ uwielbiam swoich podopiecznych. Zatem jeśli szykuje się jakakolwiek impreza z udziałem dzieci – nie może mnie na niej zabraknąć!

Na czym polega praca animatora zabaw dziecięcych?

Przede wszystkim jest to współpraca z dziećmi, organizowanie im różnego rodzaju imprez lub wolnego czasu. Niezależnie od charakteru przyjęcia (komunia, urodziny, wesele czy zabawa szkolna) dobry animator nie pozwoli swoim podopiecznym się nudzić, zawsze znajdzie im zajęcie, a jednocześnie zapewni bezpieczeństwo.

Dlaczego tak ważne jest zatrudnienie profesjonalnej osoby? Przecież na co dzień zajmują się Państwo swoimi pociechami, czy nie udałoby się zająć zabawą większej gromadki? Sama jestem mamą i wiem, że jest różnica, gdy bawimy się ze swoimi dziećmi, a kiedy należy przygotować rozrywkę grupie maluchów. Są różne upodobania i cechy charakteru, a bez odpowiedniego przygotowania i doświadczenia można sobie nie poradzić z takimi trudnościami. Bywają też oczywiście sytuacje (chociażby na weselu), w których rodzice także chcieliby oddać się dobrej zabawie. Tak więc fachowy animator jest doskonałym rozwiązaniem – zajmie dzieciom wolny czas, zaproponuje świetne gry i atrakcje, przy których podopieczni będą się jednocześnie bawić i uczyć.

Aby zostać animatorem, trzeba mieć wiele cech charakteru ułatwiających współpracę z tak wymagającymi klientami, jakimi są dzieci. Podejście do dzieci jest kluczowe – trzeba mieć z nimi świetny kontakt, umieć się dogadać. Bardzo ważna jest kreatywność, duża doza cierpliwości, poczucie humoru i umiejętność improwizacji. Trzeba wiedzieć, ile czasu należy poświęcić na daną atrakcję, ponieważ maluchy czasami szybko się nudzą daną grą i chcą czegoś innego. Potrzeba głowy pełnej pomysłów, aby dzieciaki świetnie się bawiły przez cały czas.

Pracuję od wielu lat, mam różne scenariusze i wizje na dobrą zabawę. Dzieci dobrze czują się w moim towarzystwie, potrafimy wspólnie szaleć. Ja nie tylko pracuję – doskonale bawię się razem z maluchami!

Animator na wesele Krosno Odrzańskie – czy jest konieczny?

Jeżeli szykują Państwo ślub i wesele, zapewne pojawił się już temat dziecięcych gości. Wiele par decyduje się na zaproszenie jedynie osób dorosłych, a wynika to bardzo często z obawy przed niebezpieczeństwem – sale weselne mogą stanowić pewne zagrożenie dla maluchów. Bywa również, że najmłodsi goście nudzą się na zabawach weselnych. Z tych przyczyn wiele z Państwa decyduje się na zaproszenia, które nie uwzględniają dzieci.

Jednakże czasami wśród bardzo bliskiej rodziny znajdują się ci najmłodsi. Niejedna para młoda nie wyobraża sobie tak ważnego dnia swojego życia bez młodszego rodzeństwa czy kuzynostwa. Jednak nie każdy bierze pod uwagę animacje dla dzieci.

Chciałabym przekonać Państwa do tego, że obecność maluchów na uroczystości weselnej jest świetnym pomysłem. Jeżeli do tej pory argumentem była obawa przed potencjalnym zagrożeniem i brak pomysłu na atrakcje dla najmłodszych, zatrudnienie animatora jest doskonałym rozwiązaniem. Zapewni on dzieciom dużo rozrywki i jednocześnie zadba o ich bezpieczeństwo.

Jestem w stanie zorganizować animacje dla maluchów, dzięki czemu nie będą się one nudziły. Wręcz przeciwnie – Państwa wesele zostanie zapamiętane nawet przez najmłodszych gości jako świetnie przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Jeżeli interesuje Państwa animator dla dzieci na wesele Krosno Odrzańskie jest jedną z miejscowości w województwie lubuskim, w którym oferuję swoje usługi.

Oczywiście animacje można zorganizować nie tylko podczas wesel. Jest wiele imprez, w których to właśnie dzieci są w centrum zainteresowania. Szczególnie w takich sytuacjach nie może zabraknąć mojej osoby – rozbawię towarzystwo i zapewnię maksimum rozrywki.

Dlaczego dobrym pomysłem jest animator na urodziny Krosno Odrzańskie?

Imprezy urodzinowe są dla dzieci bardzo ważne, dlatego też niejeden rodzic planuje przygotowanie przyjęcia już na wiele tygodni wstecz. Niezależnie od tego, czy mają Państwo pomysł na urodziny swojego dziecka, czy też nie – pomoc animatora w każdym z tych przypadków okaże się niezastąpiona, szczególnie wtedy, kiedy zamierzają Państwo zaprosić inne dzieci do wspólnej celebracji tego szczególnego dnia.

Dlaczego animator powinien brać udział w urodzinach? Ponieważ maluchy bawiące się samodzielnie w większej grupie mogą szybko się znudzić znanymi im zabawami, co czasami prowadzi do niepotrzebnych kłótni (a nikt z nas nie chce, aby podczas imprezy urodzinowej naszego dziecka doszło do niesnasek między gośćmi). Kiedy podopiecznymi zajmuje się doświadczony animator, wie, jakie zabawy będą idealne, wprowadzi dodatkowo walor edukacyjny i zapewni bezpieczeństwo uczestnikom. Posłuży także swoją wiedzą, doświadczeniem i świetnymi pomysłami już podczas organizacji całego przyjęcia.

Po pierwsze, można opracować imprezę tematyczną. Bardzo często dzieci fascynują się konkretną bajką lub postacią. Można to wykorzystać i opracować dekoracje oraz plan zabaw związanych z hobby dziecka. To na pewno ucieszy solenizanta i będzie się on świetnie bawił. Wszyscy goście także zapragną mieć swoją imprezę urodzinową utrzymaną tematycznie.

Każdą imprezę urodzinową mogę uświetnić atrakcjami w postaci tańców, wesołych śpiewów, puszczania baniek i zabaw ze specjalną chustą animacyjną. Dzieciom szczególnie podoba się malowanie twarzy w różne fantazyjne wzory.

Organizacja urodzin dla dziecka Krosno Odrzańskie – gdzie najlepiej wyprawić przyjęcie?

W zależności od rozmiaru imprezy i liczby zaproszonych gości, można myśleć o kilku opcjach. Często spotykam się z urodzinami wyprawianymi w prywatnym domu. To dobry pomysł, ponieważ dziecko zna to miejsce i czuje się bezpiecznie. Jeżeli nie ma zbyt wielu uczestników, zabawa będzie bezpieczna. Jeżeli posiadają Państwo dom z ogrodem, to tym lepiej, ponieważ można zorganizować gry i zabawy na dworze.

Jeżeli w mieszkaniu nie ma za dużo miejsca, a pogoda może być kapryśna, warto przemyśleć wyprawienie przyjęcia na wynajętej sali. Będzie dostatecznie dużo przestrzeni na tańce i zabawę, nawet z chustą animacyjną.

Plenerowe imprezy urodzinowe dla dzieci Krosno Odrzańskie

Kiedy dopisuje pogoda, warto zorganizować przyjęcie na dworze. Nie musi być to prywatny ogród, ale można zawsze wyszukać odpowiednie miejsce piknikowe. Mogę zaproponować puszczanie baniek, wspólne śpiewanie i układanie prostych układów tanecznych, a także atrakcję w postaci malowania twarzy.

Korzystam jedynie z nietoksycznych i bezpiecznych farbek, więc znacznie zminimalizowane jest ryzyko uczulenia. Malunki są trwałe podczas zabawy, nie zetrą się pod wpływem potu. Jednocześnie nie będzie żadnego problemu z usunięciem charakteryzacji podczas wieczornej kąpieli – jedyny ślad, jaki po nich zostanie, będzie w formie ciekawych wspomnień. Pamięć o takich imprezach pozostaje na bardzo długo, dlatego świetnym pomysłem jest animator, który dodatkowo ubarwi te wspomnienia.

Dzieci urodziny mają przecież raz w roku i zawsze na nie bardzo czekają. Warto sprawić maluchom przyjemność dobrze zorganizowanym przyjęciem, na którym nie tylko one się będą świetnie bawiły, ale ich goście również.

Od teraz każde urodziny dziecka Krosno Odrzańskie może mieć wyjątkowe i pełne zabawy! Oferuje swoje usługi

Komunia i inne imprezy dla dzieci Krosno Odrzańskie

Nie tylko urodziny są ważnym wydarzeniem w życiu dzieci. Nie raz zdarzało mi się animować przyjęcia po komuniach. Rodzice chcą, aby ich dzieci zapamiętały ten dzień jako czas pełen radości, dlatego decydują się na urozmaicenie rodzinnego obiadu animacjami i zabawami dla swoich podopiecznych.

Mogę także zająć się dziećmi na każdej innej imprezie rodzinnej, zarówno na takiej, gdzie najmłodsi są głównymi uczestnikami, ale chętnie poprowadzę też i te spotkania, w których biorą udział dorośli. Za każdym razem daję z siebie wszystko, aby nikt się nie nudził.

Animator zabaw dla dzieci Krosno Odrzańskie – oferta dla szkół i przedszkoli

Mogę zabawiać dzieciaki nie tylko na imprezach rodzinnych, ale także na tych szkolnych. Andrzejki? Mikołajki? A może szykuje się przebierany bal karnawałowy? Z moją pomocą każde wydarzenie się uda i nikt nie będzie się nudził. Zabawy zostaną dopasowane do wieku uczestników i charakteru uroczystości. Szkolne imprezy wcale nie muszą być nudne – od teraz będą świetnie zorganizowane!

Niejeden bal dla dzieci Krosno Odrzańskie będzie mogło zorganizować przy mojej pomocy. Żadna impreza nie będzie już sztampowa, zero nudy! Mam naprawdę wiele pomysłów na wspólne zabawy, możemy zorganizować ciekawe konkursy, a przy okazji dzieci nauczą się czegoś nowego.

Festyny, pikniki i inne szkolne spotkania w plenerze także zyskają unikalnego charakteru, kiedy zaprosi się animatora. Wszystkie dzieci uwielbiają puszczanie baniek i malowanie twarzy. Oferuję zabawy na najwyższym poziomie, których nie uświadczą Państwo u innych animatorów.

Jakie atrakcje przewiduje animator zabaw dla dzieci Krosno Odrzańskie?

W zależności od typu przyjęcia, dopasuję odpowiednie zabawy i atrakcje. Najczęściej mój zakres usług obejmuje:

– organizację tradycyjnych lub tematycznych przyjęć urodzinowych

– animacje dla dzieci w trakcie przyjęć weselnych

– organizację czasu po komuniach

– pikniki i festyny

– malowanie twarzy

– balonowe dekoracje

– nauka robienia nieskomplikowanych dekoracji z użyciem balonów

– tańce i śpiewanie piosenek

– puszczanie baniek mydlanych (małych i dużych)

– zamykanie dzieci w wielkiej bańce mydlanej

– konkursy

– imprezy dla szkół i przedszkoli

Wszystkie przyjęcia staną się wyjątkowe dzięki tym atrakcjom. Korzystając z moich usług, mają Państwo dodatkowo pewność, że to profesjonalista zajmuje się maluchami. Posiadam niezbędne umiejętności, które pozwalają mi porozumieć się z dziećmi i dobrze się z nimi bawić.

Organizacja imprez dla dzieci Krosno Odrzańskie – moje kwalifikacje

Nie wystarczy jedynie profesjonalny sprzęt i wesoła oprawa muzyczna, aby móc pracować z dziećmi. Należy mieć doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, żeby maluchy dobrze czuły się w towarzystwie animatora. Mimo wieloletniej pracy w tym zawodzie, wciąż się szkolę i uczę nowych rzeczy – chcę być jak najlepszym animatorem i dawać z siebie tyle, ile się da. Dlatego korzystam z wielu kursów, dzięki którym mogę zdobywać coraz więcej wprawy.

Na początku swojej kariery uczyłam się od innej, doświadczonej animatorki. Dzięki tym indywidualnym lekcjom mogłam nauczyć się naprawdę wiele. Potem postanowiłam nauczyć się balonowych dekoracji i puszczania baniek mydlanych.

Bardzo ważnym kursem, który mam za sobą, jest Porozumienie bez przemocy. Były to warsztaty dotyczące zdrowych relacji między ludźmi. Dzięki nim lepiej rozumiem potrzeby i emocje dzieci, potrafię z nimi rozmawiać i budować relacje oparte na szacunku i zaufaniu. To fundament w tym zawodzie – dzieci są bardzo wrażliwe, dlatego trzeba umieć odpowiednio z nimi pracować, aby nie sprawić im przykrości.

Stale się dokształcam, poznaję nowe techniki, gry i zabawy. Wszystko po to, aby każda uroczystość była niepowtarzalna i na długo zapadła w pamięć Państwa dzieci.

Najlepsza animatorka dla dzieci Krosno Odrzańskie – cennik

Każdego klienta traktuję indywidualnie, ponieważ wszystkie uroczystości różnią się od siebie. Dlatego też trudno jest ustalić jeden, uniwersalny cennik dla wszystkich. Proszę o bezpośredni kontakt, a wtedy omówimy plan działania i inne szczegółowe informacje, które są niezbędne do tego, aby odpowiednio przygotować imprezę. Każde działanie będzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nieważne, czy trzeba przygotować animacje weselne, bal w szkole czy urodziny dla dzieci Krosno Odrzańskie to miasto, w którym każda tego typu impreza będzie wyjątkowa dzięki moim animacjom.