fbpx

▷ Animatorka Olga Wierzbicka

O mnie

poznaj mnie

Olga Wierzbicka

Nazywam się Olga Wierzbicka. Jestem animatorką zabaw dla dzieci a także profesjonalną dekoratorką balonową. Dowiedz się więcej o mnie, mojej pracy, metodach, podejściu oraz o doświadczeniu, dyplomach, certyfikatach, odbytych szkoleniach.

Olga Wierzbicka animacje

Na co dzień jestem matką dwójki dzieci. Gdy urodziłam pierwsze dziecko,  odkryłam, że przebywanie z dziećmi sprawia mi wielką radość. Uwielbiam zabawę i szybko łapię dobry kontakt z dziećmi, dzięki czemu młodzi szybko się uśmiechają, rozluźniają i dobrze się bawią. A to daje mi dużo energii życiowej, chociaż czasami przebywanie z dziećmi cały dzień jest mocno wyczerpujące.

Także najpierw były animacje i urodziny dla dzieci, a w międzyczasie zaczęłam szkolić się w modelowaniu balonów. Najpierw tworzyłam proste figurki balonowe, później coraz większe i wymyślne, aż ostatecznie, po kilku kursach, nauczyłam się tworzyć dekoracje balonowe i zaawansowane figury czy też rzeźby balonowe.

 • Pasja i aangażowanie
 • Uśmiech i pozytywna energia
 • Ciągły rozwój
 • Doświadczenie

Zawsze na 100% 🙂 Zależy mi na Twoim zadowoleniu z wykonanej usługi. Dlatego najpierw słucham Ciebie i tego, czego potrzebujesz. Mówisz, jak sobie wyobrażasz swój ideał imprezy czy dekoracji balonowej. Ja to notuję i mówię o swoich pomysłach, doradzam i razem wypracowujemy projekt, który akceptujesz. Potem układam sobie cały plan i przygotowuję się do wykonania swojej pracy. Zawsze przyjeżdżam wcześniej na imprezę, żeby rozłożyć sprzęt i odpowiednio się przygotować już do prowadzenia imprezy czy tworzenia dekoracji z balonów.

 • Pełne zaangażowanie od początku do końca.
 • Radość, uśmiech, dobra energia.
 • Zasada "win-win", żebyśmy Ty i ja byli zadowoleni z efektu.
 • Odpowiadam na Twoje potrzeby, jestem elastyczna.
animatorka na wesele
kreatywna animatorka

Mam świetny kontakt z dziećmi. Często udaje mi się zachęcić do zabawy nawet te najbardziej nieśmiałe dzieci. Staram się integrować grupę, żeby każdy czuł się swobodnie. Zachęcam do udziału w zabawach również rodziców i opiekunów, bo wtedy jest jeszcze więcej śmiechu i zabawy. Mam duże zdolności manualne, dzięki czemu z balonów wykonam wiele rzeczy czy też stworzymy z dziećmi coś kreatywnego – stawiam przy tym na to, żeby to dzieci same tworzyły. Uprawiałam różne sporty, dlatego chętnie na imprezy przygotuję różne konkurencje sportowe, ruchowe. Lubię taniec i zabawy z muzyką, i łączę to z zabawą z dziećmi.

 • Kreatywność
 • Podejście do dzieci
 • Integracja grupy
 • Odpowiadanie na potrzeby dzieci i klientów

Przygodę z animacją i balonami zaczęłam od animatorki Michaliny W., pod której okiem się szkoliłam. Później zaczęłam brać udział w szkoleniach z animacji i dekoracji balonowych odbywających się w całej Polsce. Trochę się tego nazbierało. Były to szkolenia z malowania twarzy dla początkujących i zaawansowanych u różnych instruktorów. Szkolenia z prowadzenia animacji dla dzieci, planowania imprez. Brałam udział w grupowych i indywidualnych szkoleniach balonowych, zarówno tworzenia postaci jak i wielkich dekoracji czy figur z balonów. Dodatkowo brałam udział w rodzinnym kursie NVC, żeby jeszcze lepiej dogadywać się z dziećmi i odpowiadać na potrzeby klienta. Cały czas się uczę, dokształcam i biorę udział w kolejnych, zaawansowanych już szkoleniach.

 • Szklenia z malowania twarzy
 • Warsztaty z prowadzenia animacji
 • Szkolenia z kręcenia i modelowania balonów
 • Rodzinny kurs NVC
Olga Wierzbicka dyplom

Oferta

Moje usługi

Wszelkie usługi animacji dla dzieci czy dekoracji z balonów świadczę na najwyższym poziomie.

Animacje dla dzieci

Urodziny dla dzieci, imprezy dla dzieci, festyny, pikniki, przyjęcia.

Dekoracje balonowe

Dekoracje balonami sal, lokali, sklepów, galerii, domów. Łuki, bramy balonowe, girlandy, słupy.

Figury i rzeźby balonowe

Wszelkie postacie, bohaterowie bajek, figurki, zwierzęta. Proste i zaawansowane. Wszystko, co da się zrobić z balonów.

878

POZYTYWÓW

59

IMPREZ

15

SZKOLEŃ

157

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

WSZYSTKO CO NAJLEPSZE

Jak pracuję

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, bo każdy ma swoje własne potrzeby. Do każdej imprezy, do każdej dekoracji balonowej podchodzę z należytą starannością i zaangażowaniem. Zawsze daję z siebie wszystko co najlepsze.

Wybierz to, co Cię interesuje

Ustalamy Twoje potrzeby
i warunki współpracy

Wszystko planuję
/ Tworzę dekorację

Ciesz się imprezą
lub dekoracją

Skontaktuj się ze mną

Kontakt

  Preferowany sposób kontaktu

  [group group-260 inline]

  [/group]

  [group group-470 inline]

  [/group]