fbpx

Animatorka Olga Wierzbicka

Animatorka Nowa Sól

Profesjonalnie przygotowane imprezy dla dzieci Nowa Sól

Chyba każdy z nas pamięta przyjęcia urodzinowe z dzieciństwa. Zarówno własne, jak i przyjaciół. Przede wszystkim jednak zostają nam wspomnienia o tych, które były najbardziej udane i ekscytujące.
Warto zadbać o to, aby nasze dzieci również miały w przyszłości takie wspomnienia. Pamiętajmy, że one żyją wszelkimi przyjęciami. Nasze dziecko wiedząc, że za tydzień odbędą się urodziny – czy to jego własne, czy koleżanki lub kolegi ze szkoły – będzie żyć tą perspektywą przez najbliższy tydzień, a nawet jeszcze po urodzinach. Największym zawodem w takiej sytuacji będzie dla niego uczestnictwo w nieciekawej, nudnej imprezie i dlatego każde dziecięce przyjęcie powinno być starannie przemyślane i przygotowane.

Do tego jednak potrzeba naprawdę zaangażowanego organizatora, który uwzględni wszystkie, nawet pozornie mało znaczące szczegóły i zatroszczy się o to, by wszystko było perfekcyjnie przygotowane na przyjęcie małych gości. Tutaj trzeba wykazać się niemałą kreatywnością i pomysłowością.
Może to przerastać możliwości i zasoby czasowe wielu rodziców. Obecnie pracujemy tak ciężko i jesteśmy tak bardzo zabiegani, że często nie ma czasu nawet na chwilę wytchnienia, nie wspominając o pochłaniającym czas planowaniu kilkugodzinnego przyjęcia.

W takiej sytuacji, jeśli nie chcemy zawieść naszego malucha, nie ma sensu powierzać tego zadania cioci, babci lub przyjaciółce, lecz najlepiej jest zatrudnić w tym celu animatora dla dzieci.
Warto postąpić w ten sposób, ponieważ maluchy, u których organizuje się najbardziej atrakcyjne zabawy, zawsze cieszą się sympatią rówieśników i dzieci chętne do nich wracają. Poza tym nawet rodzice zyskują tu w oczach innych.

Animator dziecięcy Nowa Sól i animator na wesele Nowa Sól, to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego dziecka

Zatrudnienie kogoś takiego, jak animator dla dzieci Nowa Sól pozwoli Państwu na odciążenie siebie samych z obowiązku zaaranżowania imprezy idealnej bez świadomości, że Wasza pociecha będzie czuć się poszkodowana.

Moją specjalnością jest organizacja imprez urodzinowych oraz wielu innych uroczystości, jak na przykład bal karnawałowy i każdy inny bal dla dzieci Nowa Sól. Zajmuję się też współorganizacją takich eventów, jak festyny, pikniki i rodzinne przyjęcia.
Robię też animacje dla dzieci na ślub i wesele, komunia czy imieniny.
Jako animatorka dla dzieci Nowa Sól działam od kilku lat i wciąż doskonalę się w zawodzie. Przeszłam wiele kursów i szkoleń animatorskich oraz związanych z komunikacją z dziećmi i opieką nad nimi, dotyczących tworzenia dekoracji balonowych, a także warsztatów Porozumienia bez Przemocy. Daję Państwu pełną gwarancję tego, że pociechy przekazane pod moje skrzydła będą świetnie bawić się przy jednoczesnym spełnieniu standardów związanych z zapewnieniem im komfortu oraz bezpieczeństwa.

Wśród wspólnych szaleństw znajdziecie takie propozycje, jak malowanie twarzy, skręcanie balonów, zabawy z chustą animacyjną oraz wiele innych konkursów, gier i zabaw. Wszystkie proponowane przeze mnie atrakcje uwzględniają wiek dzieci oraz ich możliwości. Działam w taki sposób, aby zabawa w jak najbardziej korzystny sposób wpływała na rozwój oraz edukację maluchów, zatem w moich animacjach zawsze łączę przyjemne z pożytecznym.
Wiedza zdobyta podczas licznych szkoleń pozwala mi na jak najlepsze wykorzystanie umiejętności związanych z pracą z dziećmi.

Imprezy urodzinowe dla dzieci Nowa Sól – działam z pasji

Animatorzy dla dzieci każdego dnia stają przez trudnym zadaniem przekonania do siebie dzieci, wzbudzenia ich zaufania do swojej osoby i zachęcenia do zabawy.
Niejednokrotnie też jesteśmy osobami decydującymi w sytuacjach, kiedy malcy okazują nieposłuszeństwo czy niechęć. Musimy wykazać się wtedy ogromną cierpliwością oraz asertywnością. Do naszego codziennego ekwipunku wliczamy też dobry humor, nieskończoną kreatywność, dobre pomysły, uśmiech i pozytywne nastawienie. Bez tego nie ma sensu nawet zbliżać się do dzieci, każdy rodzic doskonale o tym wie.

Dzieci to bardzo wymagające istoty. Potrzebują mnóstwo uwagi, energii, zaangażowania i cierpliwości. Podczas pracy z nimi coś takiego, jak taryfa ulgowa nie istnieje – pochłaniają nas całkowicie. Dlatego też do tego, by być dobrym animatorem, należy traktować ten zawód jako powołanie i pasję życia.

U mnie pomysł rozpoczęcia działalności jako animator dziecięcy Nowa Sól zrodził się, kiedy na świecie pojawiła się moja córka, a zabawa z nią stała się częścią mojej codzienności. Od razu poczułam, że to jest to, i że moim przeznaczeniem jest praca z dziećmi, a przecież nie ma nic lepszego, niż praca poprzez zabawę.
Organizując zabawy dla dzieci, mam świadomość robienia czegoś wartościowego oraz satysfakcję z obserwowania reakcji zadowolonych dzieciaków oraz ich rodziców. Uśmiechy maluchów są tym, co najskuteczniej napędza mnie do działania i dodaje chęci do samodoskonalenia oraz ciągłego ulepszania propozycji, z jakimi do Państwa wychodzę.

Dlatego też organizacja imprez dla dzieci Nowa Sól to nie wszystko

Poza ofertą dotyczącą usług z organizacji przyjęć oraz animacji, zajmuję się także tworzeniem dekoracji z balonów, jeżeli więc zastanawiają się Państwo nad oryginalnym wystrojem miejsca imprezy, jestem w stanie zapewnić wyjątkowe balonowe ozdoby, dzięki którym każda sala zabaw nabierze charakteru.
Profesjonalne bramy balonowe na ślub lub otwarcie firmy, dekoracje z balonów cieszące oko gości podczas różnego rodzaju rodzinnych uroczystości i jubileuszy, a także figury oraz postacie, które idealnie sprawdzą się zarówno podczas małych i dużych imprez dla dzieci.

Animator dla dzieci na wesele Nowa Sól – niech ich również nie ominie zabawa

Co jednak w sytuacji, kiedy to dorośli planują się zabawić, a maluchy nie mają z kim zostać. Jest to ogromny kłopot zwłaszcza w przypadku imprez trwających nawet całą noc, jak na przykład wesele.
Bywa tak, że bardzo chcemy wybrać się na ślub znajomych lub członków rodziny, jednak właśnie ze względu na pociechy jest to niemożliwe. Dzieci na weselu potrafią być kłopotliwe, a jest to jeden z niewielu momentów, kiedy mamy czas na to aby dobrze się bawić. Jest to kolejna okazja, kiedy warto zwrócić się do profesjonalnych animatorów.
Jeżeli planują Państwo w 2019 roku ślub oraz wesele w Nowej Soli, zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy. Opieka nad dziećmi oraz animacje, które zapewnią im świetną zabawę przez długi czas gwarantowane!

Jeśli są Państwo z Zielonej Góry oraz okolic, jak na przykład Zielona Sól, Lilka animator zabaw dla dzieci Nowa Sól pozostaje do Waszej dyspozycji. Nasze usługi świadczymy we wszystkich miastach województw lubuskiego oddalonych od Zielonej Góry o osiemdziesiąt kilometrów, a o ich jakości oraz wysokim poziomie wykonania świadczą pozytywne opinie wielu zadowolonych rodziców.

Pozwólcie Państwo sobie oraz gościom odetchnąć na Waszym weselu. Bardzo możliwe, że dzięki zorganizowaniu animatora, większość gości będzie mogła towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu.
Chyba nie ma nic gorszego niż puste sale weselne. Równie przykre są sytuacje, kiedy na imprezie dla dorosłych spotyka się znudzone dzieci.
Animator rozwiąże te problemy i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawi, że zarówno Państwo, jak i wszystkie obecne na weselu dzieciaki będziecie się wyśmienicie bawić.

Lilka – firma dla Was i Waszych dzieci

Organizacja urodzin dla dziecka Nowa Sól rozpoczyna się od Państwa kontaktu ze mną oraz przedstawienia mi oczekiwań, potrzeb, a także wieku oraz zainteresowań malucha.
Można to zrobić wypełniając formularz na stronie lub po prostu wykonując telefon. Zawsze pozostaję do Państwa dyspozycji, ponieważ to właśnie Wasza wiedza urodziny dziecka Nowa Sól oraz doświadczenie jako rodziców pozwala, aby każde urodziny dziecka Nowa Sól były wyjątkowe.
To właśnie dzięki rozmowie z Państwem będę mogła przygotować ofertę z propozycjami animacji, zabaw dla dzieci i bloków tematycznych, które usatysfakcjonują zarówno Państwa, jaki i Waszą pociechę wraz z jej gośćmi. Jeżeli wszystko zostanie zaakceptowane, wspólnie ustalimy cenę.
Na miejscu, gdzie mają się odbyć urodziny dla dzieci Nowa Sól zjawię się dużo wcześniej, aby wszystko odpowiednio przygotować.

Współpracując ze mną, mają Państwo absolutną pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Każda z gier, zabaw oraz konkursów zaczyna się w odpowiednim czasie. Są one dostosowane do możliwości dzieciaków i jest dostosowana do ich wieku.
Podobnie muzyka – Lilka wie, co jest na topie i dostosowuje repertuar do małych Klientów.
Korzystam wyłącznie z certyfikowanego sprzętu, dzięki czemu dzieci są bezpieczne, a zabawa komfortowa. Zarówno akcesoria, jakich używam do zabawy, jaki i farbki, którymi maluję dzieciakom buzie są w dla nich w stu procentach bezpieczne.

Profesjonalne przygotowane imprezy dla dzieci Nowa Sól to gwarancja fachowej aranżacji oraz obsługi każdego przyjęcia, a także podejścia do dzieci.
Jeżeli do tej pory mieli Państwo przykre doświadczenia z animatorami, którzy zajmowali się imprezami Waszych pociech lub mieliście okazję uczestniczyć w evencie, który można określić wyłącznie jako stratę czasu i nie jesteście przekonani do współpracy z nami, zapraszam do poczytania opinii na naszej witrynie.

Multum zadowolonych dzieci i rodziców!

W ciągu kilku lat istnienia mojej firmy zorganizowałam kilkadziesiąt imprez dla dzieci Urodziny w prywatnych domach, imprezy w instytucjach, bale karnawałowe w szkołach i przedszkolach, różnego rodzaju pikniki i festyny, plus dodatkowe kilkadziesiąt osobnych animacji w trakcie uroczystości typu wesela, komunie, imieniny, rodzinne przyjęcia etc.
Z każdym kolejnym eventem do głowy przychodzą mi coraz to nowe pomysły do zrealizowania, zatem nie straszne mi nawet najbardziej oryginalne pasje i zainteresowania maluchów.

Jak już wyżej wspomniano, urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dzieciaków. Sprawmy więc by pamiętały je jak najdłużej.
Świetnym wyborem będzie impreza tematyczna. Na godzinę lub dwie Państwa pociecha będzie mogła przenieść się do wybranego świata i poczuć ulubionym bohaterem.
Jeśli Państwa synek zawsze marzył o tym by jako Piotruś Pan walczyć z Kapitanem Hakiem – dajcie mu tę możliwość w najbliższe urodziny. Z kolei córeczka może w końcu wystąpić w roli pięknej długowłosej Roszpunki.
Jeśli natomiast dziecko wolałoby przyjęcie w klimacie własnego, wyimaginowanego świata, żaden problem! Wystarczy, że opiszą mi go Państwo podczas naszych rozmów, a ja już będę wiedzieć jak zadziałać, aby było zachwycone aranżacją.

Doskonałym wyjściem są też zabawy w plenerze. Nie ma nic wspanialszego niż przyjęcie na dworze ciepły wiosenny lub letni dzień. Nigdzie tak dobrze nie szuka się ukrytego pirackiego skarbu, jak na świeżym powietrzu.

Najwspanialsza niespodzianka

Wymarzone przyjęcie może być dla dziecka znacznie lepszym prezentem niż zwykły przedmiot. Warto wziąć to pod uwagę i zorganizować tego typu event.
Będzie on nie tylko wspaniałą niespodzianką, lecz także doskonałą opcją do bliższego poznania nowych kolegów i koleżanek. Nic nie integruje tak, jak dobrze dobrane i odpowiednio przemyślane zabawy opierające się na wzajemnej współpracy.

Pierwsze przyjęcia są doskonałą możliwością poznania nowych przyjaciół oraz utworzenia pierwszych silnych więzi między dziećmi. Uczą się one wtedy działania w grupie, wyrozumiałości oraz pomocy tym, którzy w trakcie danej gry radzą sobie niego gorzej. Stanowią też idealną okazję do nauki zdrowej rywalizacji opartej o jasne, uczciwe zasady.
W połączeniu z wesołą muzyką, prezentami oraz uśmiechami innych maluchów są doskonałą perspektywą nauki wartości połączonej ze świetną zabawą, a wszyscy doskonale wiemy, że wiedza przekazywana w takiej formie są najskuteczniejsza oraz najbardziej atrakcyjna.

Porozmawiajmy o zainteresowaniach Państwa dziecka. Jeżeli jego ulubieńcami są Smerfy, możemy zorganizować imprezę tematyczną. Bez względu na to jak bardzo nietypowe są jego pomysły i pasje, profesjonalny animator stworzy z nich przyjęcie, na którym wszyscy będą bawić się jak nigdy dotąd. Malowanie buzi, puszczanie baniek, wspólne zabawy i konkursy, kręcenie balonów i wiele więcej.
Państwa pociecha może stać się piratem, księżniczką, czarodziejem lub ulubionym superbohaterem, a przyjaciele z jego przedszkola zapamiętają, że to właśnie u Was odbywają się najbardziej ekscytujące przyjęcia.

Najpierw uzgadniam wszystko z Państwem i staram się spełnić wszystkie potrzeby oraz pomysły. Uzgadniamy termin wydarzenia lub dostarczenia dekoracji z balonów.
Następnie przedstawiam Państwu opracowaną przez siebie ofertę z propozycjami animacji, zabaw oraz bloków tematycznych zgodnych z Państwa oraz dzieci oczekiwaniami oraz ustalamy cenę.
Na miejscu imprezy zawsze zjawiam się wcześniej, aby w chwili rozpoczęcia zabawy wszystko było już gotowe i wszystkie części planowanego przyjęcia, gry oraz konkursy zaczynały się w odpowiednim czasie.
Poza świetną zabawą na dziecięcym przyjęciu animatorów czekają też trudniejsze sytuacje, kiedy to musimy wykazać się takimi cechami, jak asertywność i stanowczość.
Czasem nawet najgrzeczniejsze dziecko może odmówić posłuszeństwa, czy z jakiegoś powodu poczuć się urażone. Myślę, że każdy czytający to Rodzic doskonale wie, co mam na myśli i jednocześnie ma świadomość powagi takiej sytuacji oraz tego, jak wiele planów może zostać wtedy pokrzyżowanych.

Animator jako osoba odpowiedzialna w danej chwili za dziecko, a także ktoś obcy dla niego, musi wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami komunikacyjnymi, cierpliwością, otwartością, kreatywnością oraz dystansem do siebie i poczuciem humoru. Jednocześnie trzeba umieć po takiej „kryzysowej” sytuacji zachęcić dziecko do powrotu do zabawy.
Ponadto maluchy poza świetnymi kompanami do zabawy muszą wyczuwać w nas autorytet właśnie po to, aby móc nam zaufać. Muszą wierzyć, że proponowane im gry i zabawy to wyłącznie źródło radości, i nie muszą się niczego obawiać.

Praca z dziećmi i organizacja urodzin dla dziecka Nowa Sól nie jest łatwa, lecz ją kocham. Niejednokrotne wracałam do domu naprawdę zmęczona, ale też jednocześnie bardzo szczęśliwa i usatysfakcjonowana.
Oprócz tego, że dzieciaki wraz z rodzicami i wszystkimi starszymi uczestnikami imprez, świetnie się bawią (o czym zresztą najlepiej świadczą Państwa pozytywne opinie), w wielu przypadkach staram się łączyć rozrywkę z nauką. Często więc malcy dzięki wspólnym grom poznają świat i odkrywają nowe zagadnienia.

Zabawa z animatorem może nawet obudzić w dziecku ukryty talent lub pomóc mu odkryć nową pasję. możliwości jest nieskończenie wiele!