fbpx

▷ Animatorka Olga Wierzbicka

Animatorka Żagań

Animator dziecięcy Żagań – aby każda Wasza impreza była wyjątkowa

Zbliżają się urodziny Państwa dziecka? A może organizują Państwo wesele, na którym wielu gości pojawi się ze swoimi pociechami? Czy może planowana jest rodzinna impreza, podczas której spotkają się Państwo w gronie dawno niewidzianych osób i pragniecie w pełni poświęcić sobie czas, nie chcecie jednak by dzieci były poszkodowane i nudziły się z nianią?
Najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie animatora imprez dla dzieci, który zajmie się tym dla Państwa.

Od kilku lat działam w tym zawodzie i mam na koncie wiele zorganizowanych przyjęć oraz animacji dla dzieci, podczas których dzieciaki znakomicie się bawiły.

Moja pasja do animacji rozpoczęła się kiedy urodziła się moja córka. Wtedy też uświadomiłam sobie, jak wyśmienity jest mój kontakt z dziećmi i stwierdziłam, że to dla mnie najlepszy sposób na życie. Stąd też od momentu założenia działalności łączę pasję życia z pracą i z każdym kolejnym zorganizowanym przyjęciem uświadamiam sobie, że wybór ten był strzałem w dziesiątkę.

Kim jest animator dla dzieci Żagań?

Moje najważniejsze zadanie to zaaranżowanie czasu wolnego dzieciaków tak, aby doskonale się bawiły i jednocześnie by miało to możliwie najlepszy wpływ na ich rozwój.
Codziennie muszę wykazywać się zaangażowaniem, radością oraz pozytywnym podejściem do życia i mojej pracy. Dzięki dzieciom z każdym dniem uczę się tego od nowa. Ich nieposkromiona energia oraz niesamowita kreatywność nieustannie napędzają mnie do działania.

Zabawa jest całym życiem maluchów. Wypełnia każdą minutę ich codzienności, dlatego też stanowi doskonałą bazę do nauki oraz stymulowania ich rozwoju. Stąd też, jeśli chodzi o organizację ich czasu wolnego, należy podejść do tego umiejętnie i właściwie wykorzystać potencjał drzemiący w dzieciakach.
Mam duże doświadczenie w organizacji i prowadzeniu urodzin zarówno w domu, salach zabaw oraz plenerze, a także prowadzeniu urodzin tematycznych i współprowadzeniu zabaw rodzinnych, pikników czy festynów.

Fakt, że moja praca jest jednocześnie pasją sprawia, że jako animatorka dla dzieci Żagań z powołania doskonale wiem w jaki sposób zadziałać, aby zdobyć zaufanie malców, zachęcić ich do zabawy oraz rozwiązać ewentualne zaistniałe między nimi konflikty.
Nieustannie się szkolę. Biorę udział w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach i kursach związanych zarówno z robieniem animacji dla dzieci, prowadzeniem imprez, robieniem dekoracji z balonów, jak i z pracą z dziećmi i komunikacją z nimi. Uczestniczyłam w rodzinnych warsztatach Porozumienia bez Przemocy, co sprawia, że powierzając pociechy w moje ręce, mają Państwo sto procent pewności, że zajmuje się nimi ktoś kompetentny.

Nie zawsze jest czas

Niestety dziś jesteśmy tak zabiegani, że niekoniecznie musimy znaleźć odpowiednią ilość czasu na to, by usiąść i dokładnie przemyśleć, jaka forma imprezy sprawi naszemu dziecku największą frajdę, a następnie zorganizować wszystkie potrzebne do jej stworzenia materiały, akcesoria oraz osoby i osobiście dopilnować, aby wszystko zostało w pewni zrealizowane i dopięte na ostatni guzik.
W dzisiejszych czasach wcale nie świadczy to braku zainteresowania własnym dzieckiem, lecz o tym, że ciężko pracujemy i często trudno jest nam znaleźć choćby krótką chwilę na odrobinę wytchnienia, nie wspominając już o czasochłonnych planowaniu kilkugodzinnego przyjęcia.

Urodziny dla dzieci Żagań – zaufaj profesjonalistce

Z pewnością animator urodziny będzie zdecydowanie lepszym wyborem, niż powierzanie organizacji tak ważnego przedsięwzięcia komuś ze znajomych lub rodziny.
Oczywiście nie znaczy to, że takim osobom brak kompetencji. Zakładam, że oddając dziecko pod opiekę konkretnej osoby, będzie to ktoś, kto ma z nim dobry kontakt, jednak do tego, aby urządzić i poprowadzić bal dla dzieci Żagań lub urodziny dziecka Żagań w taki sposób, aby solenizant i jego mali goście doskonale się bawili, trzeba posiadać wyjątkowe umiejętności.

Dzieci są cudowne, jednak są także trudne i bardzo wymagające. Jako animator często muszę wykazywać się anielską wręcz cierpliwością i jednocześnie asertywnością. Nawet w gorszy dzień muszę zachować ogromny dystans do siebie oraz poczucie humoru.
Praca z dziećmi, nawet w najtrudniejszych warunkach mnie nie irytuje. Uwielbiam zadania, jakie przede mną stawiają. Zachęcę do zabawy nawet największego nieśmiałka i sprawię, że po przyjęciu jeszcze przez wiele dni będzie opowiadał o nim z uśmiechem na twarzyczce.

Mam za sobą kursy animatorskie, w trakcie których oprócz tego, że poznałam mnóstwo niesamowitych gier i zabaw sportowych oraz tanecznych, metod tworzenia wspaniałych balonowych dekoracji idealnych na każdą okazję, malowania dziecięcych twarzy oraz robienia perfekcyjnych mydlanych baniek, poruszone zostały bardzo ważne kwestie bezpośrednio związane z bezpieczeństwem oraz trudnymi sytuacjami mogącymi zaistnieć w trakcie zabaw z dziećmi. Poznałam też doskonale prawa i obowiązki animatora. Daje mi to możliwość realizowania usług na najwyższym poziomie, a Państwu pewność, że Wasze pociechy bawią się pod dobrymi skrzydłami.

Organizacja imprez dla dzieci Żagań – nasza oferta

W firmie Lilka oferujemy Państwu wiele ciekawych opcji do wyboru. Zorganizujemy urodziny dziecka, animacje dla dzieci na ślub i wesele, które obejmują takie atrakcje, jak malowanie twarzy, gry, zabawy oraz konkursy, tańce, śpiewy, zabawy z chustą animacyjną, a także skręcanie balonów. Oczywiście organizowanym przyjęciom towarzyszy oprawa muzyczna, którą również my się zajmujemy. Zapewniamy, ze doskonale orientujemy się w dziecięcych trendach i muzyka z jaką do Was przybędziemy, poniesie do tańca zarówno dzieci Żagań, jak i dorosłych.

Przygotowaliśmy też indywidualną ofertę, w ramach której przygotowujemy animacje na na takie uroczystości, jak imieniny, wesele Żagań, komunia, piknik, festyn oraz imprezy rodzinne.
Tworzymy też profesjonalne dekoracje balonowe na wszelkiego rodzaju okazje. Dekoracje jubileuszowe, urodzinowe, bramy balonowe na otwarcie sklepu, firmy lub szkoły, dekoracje sal balowych i bankietowych, a także różnego rodzaju figury z balonów. Bohaterowie z bajek, pojazdy – wszystko, co wymarzą sobie Państwa dzieciaki. Tego typu balonowe rzeźby stanowią idealną dekorację na tematyczne imprezy dla dzieci Żagań.

Animator dla dzieci na wesele Żagań – dlaczego jest ważniejszy niż może się wydawać?

Obecnie ceny opiekunek do dzieci są wysokie, a nie każda ma odpowiednie kwalifikacje do tego, by zająć się maluchem. Często pojawiają się też takie problemy, jak to, że dziecko nie lubi zostawać na dłuższy czas z obcymi osobami, a nikt z rodziny lub przyjaciół w danym momencie nie jest w stanie się nim zająć. Poza tym w pełni zrozumiałe są też obawy samych rodziców, którzy często z wielu powodów nie ufają obcym bez względu na kwalifikacje.

Z kolei, co zrobić w sytuacji, kiedy planujemy ślub i huczne wesele? W takiej sytuacji idealnym wyborem będzie animator na wesele Żagań.
Zaoszczędzi to Państwu w tak ważnym dniu zmartwień związanych z tym, czy malec jest w dobrych rękach, a jednocześnie rozwiąże problem w przypadku pozostałych rodziców, którzy w tym jedynym dla Państwa dniu chcieliby Wam towarzyszyć i również nie mają z kim zostawić swoich pociech.
Animator zabaw dla dzieci Żagań zatroszczy się o to, aby maluchy bawiły się równie dobrze, co dorośli, a Państwo nie mieli wyrzutów sumienia, że pozostawiają je z nianią.

Wesele jest jedną z niewielu okazji, kiedy można odetchnąć od codzienności i oddać wspaniałej zabawie towarzysząc młodej, kochającej się parze. Animatorzy dla dzieci perfekcyjnie zajmą się dziećmi, a Państwo bez obaw będą mogli oddać się zabawie.

Organizacja urodzin dla dziecka Żagań to nie taka prosta sprawa…

Jako profesjonalny animator dla dzieci mam pełną świadomość, że najlepszą imprezę urodzinową będę w stanie zaaranżować przede wszystkim dzięki cennym wskazówkom rodziców, dlatego też chętnie porozmawiamy z Państwem na temat szczegółów.
Jest to zresztą pierwszy krok, zgodnie z którym organizujemy uroczystości tego typu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego przez podany na stronie numer lub za pomocą formularza kontaktowego, gdzie przedstawią nam Państwo swoje potrzeby, pomysły oraz zainteresowania dziecka, o które będzie opierać się organizacja przyjęcia lub tworzenie zamówionej dekoracji.
Następnie przedstawiam Państwu pełną ofertę zwierającą propozycję animacji, bloków tematycznych oraz zabaw jakie będą opierały się o uzgodniony wcześniej temat. Wtedy też ustalimy cenę usługi.

Nie umówionym miejscu zawsze zjawiam się przed czasem, aby w momencie rozpoczęcia imprezy, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a w jej trakcie wszystkie gry i zabawy odbywały się punktualnie i nic nie zakłócało jej przebiegu. Wyłącznie to jest kluczem do tego, by imprezy urodzinowe dla dzieci Żagań dawały dzieciakom wyłącznie radość, a rodzicom satysfakcję.

Animator urodziny dziecka – zaufali mi rodzice z całego województwa!

Jako animator działam w Żaganiu, Zielonej Górze, gdzie znajduje się siedziba mojej firmy oraz praktycznie wszystkich miejscowościach zlokalizowanych w promieniu osiemdziesięciu kilometrów od niej.
W ciągu lat mojej działalności zaufaniem obdarzyły mnie dziesiątki rodziców, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług animatorów lub co gorsza, zawiedli się na pewnych firmach z naszej branży. Zarówno oni, jak i ich pociechy byli zadowoleni, o czym świadczą opinie. Jeżeli więc powiat Żagański lub inne powiaty w województwie lubuskim to Państwa miejsce zamieszkania, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Animator na urodziny Żagań to bardzo wymagająca profesja, ponieważ moi Klienci – malcy i ich rodzice, to najbardziej wymagająca grupa docelowa, jaką tylko można sobie wyobrazić.

Sprzęt oraz wykonanie usług na najwyższym poziomie!

Niezależnie od tego, czego potrzebujemy, zwracając się do danej firmy i oferując jej własne pieniądze oczekujemy, że w zamian doczekamy się profesjonalnie wykonanej usługi i firmy wywiążą się ze swoich zobowiązań. Bez względu czy jest to wynajem samochodu, organizacja urodzin czy malowanie buzi naszym dzieciom.
Zresztą jeśli chodzi o nasze pociechy, to jakość usług liczy się najbardziej, gdyż dzieciaki zawsze będą w naszym życiu najważniejsze. Dlatego też w trosce o Państwa podopiecznych, cały sprzęt animacyjny jakiego używamy jest w pełni certyfikowany i bezpieczny.

Każda z imprez przygotowywana jest indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich Państwa uwag i oczekiwań, oraz w stu procentach dopasowana do przedstawionych nam potrzeb.
Doświadczenie w pracy z dziećmi pozwala mi postawić się w ich sytuacji i w pełni zobrazować to, co sprawi im największą frajdę, dzięki temu też zarówno Państwo, jak i Wasi milusińscy bawią się z nami z radością.
Liczne pozytywne opinie oraz rekomendacji firmy Lilka tylko świadczą o ogromnym zadowoleniu oraz satysfakcji, jakie przynoszą nasze imprezy.

Lilka powstała z myślą o najmłodszych. Nie zamykamy się wyłącznie na Klientów indywidualnych, dlatego, jeżeli potrzebują Państwo animatorów do organizacji balu karnawałowego w szkole lub przedszkolu, również się tym zajmiemy.
Wysokojakościowy sprzęt muzyczny, ciekawe gry tematyczne, pomysłowe kolorowe kostiumy, dekoracje z balonów, serpentyny, łakocie oraz w pełni bezpieczne farbki do malowania dziecięcych twarzyczek. Organizujemy imprezy, którym nie oprze się żadne dziecko.

Doskonale wiem, co jest na topie zarówno, jeśli chodzi o muzykę, jak i kreskówki, gry komputerowe i filmy oraz bajki dla dzieci. W momencie, kiedy nie mają Państwo pomysły na temat imprezy, mamy nieskończoną ilość pomysłów do zaproponowania.
Wszystkie utwory z jakich korzystamy by roztańczyć malców pochodzą z legalnych źródeł, repertuar jest w stu procentach przemyślany oraz dostosowany do wieku milusińskich. Podobnie jest z grami, zabawami i konkursami. Mają na celu zaangażowanie dzieci w pełni w animacje oraz całkowite wykorzystanie ich energii i zainteresowania do wspólnych zabaw. Intensywność działań przekłada się oczywiście na możliwości dzieciaków.

Bawimy się tak, aby nie miały ochoty kończyć, jednak pojawiają się obowiązkowe przerwy na zregenerowanie sił, aby móc powrócić do wspólnego szaleństwa wypoczętym i pełnym energii.
Bardzo modne są w tej chwili imprezy plenerowe. Dają dzieciakom możliwość przeżycia ekscytującej przygody na przykład w trakcie poszukiwania zaginionego skarbu piratów. Można też urządzić wielką zabawę w chowanego dla wszystkich gości z dorosłymi włącznie.
Zresztą… W słoneczny wiosenny dzień nawet tańczy i śpiewa się przyjemniej niż w domu. Zapewniam, że zasób moich pomysłów jest niczym niewyczerpane źródło. Bez względu na rodzaj sytuacji oraz na preferencje małych Klientów, wymyślę to co będzie im odpowiadało najbardziej.

Sama jestem mamą

Jako rodzic i jako animator doskonale znam wymagania dzieci. Wiem, że jeśli chcemy zaskarbić sobie ich serce, należy im się dużo uwagi i wyrozumiałości i tym kieruję się w mojej pracy.
Zawód animatorki traktuję bardzo poważnie, chcę aby maluchy zaufały mi na te kilka spędzonych wspólnie godzin i świetnie się ze mną bawiły. W trakcie szaleństw z dzieciakami sama zamieniam się w duże dziecko i to właśnie dlatego łapiemy tak dobry kontakt.

Wymagam od siebie maksimum. Bez względu na liczbę imprez poprowadzonych w danym dniu, na każdej z nich jestem tak samo kreatywna i uśmiechnięta. Na każdej z nich bawię się równie dobrze i tak samo zachęcam dzieciaki do wspólnego szaleństwa.
Mojej firmie zaufali rodzice oraz opiekunowie z całego województwa lubuskiego. Bawiło się z nami ponad półtorej tysiąca szczęśliwych dzieci, Państwa może być kolejne.
Najwyższy standard, najlepszy sprzęt, wspaniała i bezpieczna zabawa to to, co może zaoferować Wam Lilka, jeżeli więc szukają Państwo animatora, który sprawdzi się i zapewni dziecku wyśmienitą zabawę także w przyszłych latach, z pewnością dobrze trafiliście.

Nie myl z opiekunką!

Na koniec warto wspomnieć, że animator to nie opiekunka do dzieci. Na czas imprezy oczywiście przejmujemy opiekę nad Państwa pociechami i dbamy o to, aby były bezpieczne i dobrze się bawiły, lecz nie należy tego mylić z pojęciem niani.
Jeżeli więc poszukują Państwo opiekunki dla swojego dziecka animator dziecięcy nie jest dobrym wyborem.
Istnieją firmy, które świadczą obie usługi jednocześnie, jednak Lilka chcąc jak najlepiej wykonywać zlecenia, skupia się wyłącznie na organizowaniu przyjęć i animacji.

W pewnych sytuacjach zresztą, jak choćby wspomniane już wesela, nie ma sensu zatrudniać opiekunki. Animator zapewni dziecku zarówno opiekę, jak i zabawę oraz edukację, czyli wszystko w jednym. Jeśli czują się Państwo zainteresowani, zapraszam do kontaktu.
Poznajmy się, porozmawiajmy i wspólnie zaaranżujmy Waszym pociechom najwspanialszą niespodziankę, jaką tylko są w stanie sobie wymarzyć. Dajmy im możliwość nawiązywania nowych kontaktów oraz doskonałej zabawy.

Czasem dziecięce przyjęcia przeradzają się w przyjaźnie nawiązywane na całe życie i z pewnością uczą pracy zespołowej oraz gry „fair play”. Jednocześnie też dają dzieciom mnóstwo frajdy, a to najlepszy prezent, jaki mogą dostać na urodziny.